Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 informuje, że zapisy do klasy 1-szej szkoły podstawowej przebiegają wg następujących zasad:

1. Uczniowie zamieszkujący w obwodzie szkoły przyjmowani są na podstawie zgłoszenia. Szkoła ma obowiązek przyjęcia dziecka z obwodu szkoły.
  2. Uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego mogą zostać przyjęci do klasy integracyjnej na podstawie wniosku rodzica oraz przedstawienia orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną (dotyczy dzieci spoza obwodu szkoły)
  3. Uczniowie spoza obowdu szkoły przyjmowani są na podstawie wniosku rodzica na wolne miejsca w oddziałach utworzonych w szkole. Uczniowie ci uczestniczą w procesie rekrutacji z terminami określonymi w zarządzeniu Burmistrza Gminy i MIasta Czerwionka-Leszczyny.

Szczegóły rekrutacji

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Rekrutacja