Świetlica

Świetlica szkolna pełni funkcję opiekuńczo-wychowawczą. Korzystają z niej głównie uczniowie klas młodszych. Tu spędzają wiele godzin czekając na kółka zainteresowań, dodatkowe zajęcia, na rodziców, rodzeństwo lub na autobus. Spora grupa już o godzinie 7 rano rozpoczyna swój dzień w szkole. Jako wychowawcy staramy się odpowiadać na potrzeby najmłodszych, by każdy z uśmiechem i dobrą energią rozpoczął swój dzień w szkole. W naszej świetlicy dzieci znajdują czas na wspólną zabawę lub odpoczynek. Rozwijają swoje zainteresowania plastyczne i pod czujnym okiem wychowawców odrabiają zadania domowe.

Bezpośredni telefon do świetlicy 451 160 223

Wychowawcy świetlicy:
mgr Magdalena Czerner, mgr Anna Herok, mgr Magdalena Jakubczyk, mgr Mirela Kluczniok, mgr Katarzyna Kwiatkowska, mgr Agata Smyczek

Strona archiwalna świetlicy

W szkolnej świetlicy

Zespół nauczycieli pracujących w świetlicy szkolnej