• język migowy
  • e-mail
  • telefon: +48 32 4311 330
  • lokalizacja
  • BiP
Strona główna/Aktualności/Czerwiec w klasie 1b

Czerwiec w klasie 1b

6 06 2022 #Aktualności #Klasa b 2021-2029

Początek czerwca w naszej szkole przyniósł same przyjemne wydarzenia.
01.06.2022r. - Dzień Dziecka, do tego, bez standardowych zajęć i książek, zamiast których dzieci do szkoły przyniosły gry planszowe, karty, bierki itp. Ponadto klasy rywalizowały między sobą na sali gimnastycznej w zawodach sportowych. Zabawa była wspaniała, wszyscy byli zadowoleni i uśmiechnięci.
02.06.2022r. - odwiedziły nas przedszkolaki, czyli przyszli uczniowie naszej szkoły, a nasi koledzy i koleżanki. Bardzo miło minął nam wspólnie spędzony czas.
03.06.2022r. - szkolny konkurs "Mam talent". Z naszej klasy Paulina Palarz i Aleksandra Długoszewska zaprezentowały się w piosence Viki Gabor i Kayah pt. "Ramię w ramię". Dziewczynki pięknie zaśpiewały przez siebie wybrany i przygotowany utwór. - Śniadanie na trawie. Cudowna pogoda, cudowne nastroje, cudownie spędzony czas na świeżym powietrzu. Uczniowie przynieśli koce, gry, paletki i pyszne śniadanie. Dodatkowo na dzieci czekała mała kulinarna niespodzianka w postaci pizzy. Jak widać szkoła to nie tylko nauka z książek, ale również nauka współdziałania w grupie, dzielenia się, poznawanie swoich zainteresowań.
W tym dniu świętowaliśmy również urodziny Franka, któremu życzymy wszystkiego co najlepsze i aby uśmiech nie schodził z jego twarzy. Zdjęcia z wydarzeń w naszej klasie znajdziecie w galerii.

Sylwia Sperling

Czerwiec w klasie 1b

do góry