Strona główna/Aktualności/Dzień Dziecka w SP1

Dzień Dziecka w SP1

17 06 2024 #Aktualności

Dnia 3.06.2024r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Z tej okazji został przygotowany festyn na terenie szkoły. Uczniowie przynieśli kocyki, różne przekąski, a także gry sportowe  i planszowe. Dzieci miały możliwość skorzystania z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich: dmuchanych zjeżdzali, fotobudki, w której można było zrobić pamiątkowe zdjęcie, oprawy muzyczno – tanecznej prowadzonej przez DJ, który przygotował także różne zabawy np.: przeciąganie liny. Były także zwierzątka z baloników i puszczanie baniek. Uczniowie mogli posilić się owocami, pizzą, watą cukrową, babeczkami oraz lemoniadą. Dzieci i młodzież miały okazję do spędzenia ze sobą czasu. Były to chwile pełne uśmiechu, zabawy i relaksu.

Serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców za wsparcie naszego festynu oraz pani Justynie Płanicy, która przygotowała dla wszystkich uczniów naszej szkoły pyszne babeczki :)

I. Cebula
K. Partyka - Dziadura