Strona główna/Aktualności/Dzień Zdrowego Śniadania w klasie 1a

Dzień Zdrowego Śniadania w klasie 1a

10 11 2022 #Aktualności #Klasa a 2022-2030

Śniadanie daje moc!

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
8 listopada obchodzony jest Dzień Zdrowego Śniadania, dlatego w tym dniu uczniowie naszej klasy przygotowali śniadaniową ucztę - pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki.
Śniadanie poprzedziliśmy zajęciami, które miały na celu uświadomienie dzieciom, jak ważne jest spożywanie rano zdrowego posiłku. Uczniowie poznali zasady zdrowego odżywiania się oraz przypomnieli reguły zachowania się przy stole. Śniadanie było przepyszne…uuum palce lizać! Po takim śniadaniu dzieci nabrały dużo energii, aby sprostać szkolnym obowiązkom. Link do galerii: zdrowe śniadanie w klasie 1a.

Edyta Płonka

Przygotowujemy zdrowe śniadanie