Strona główna/Aktualności/Filmowe mikołajki czwartoklasistów

Filmowe mikołajki czwartoklasistów

8 12 2021 #Aktualności #Klasa a 2018-2026 #Klasa b 2018-2026

W mikołajkowy dzień na twarzach czwartoklasistów zagościł uśmiech, a to za sprawą słodkich smakołyków. Dzień później, czyli 7 grudnia uczniowie klasy IV a i IV b wraz z wychowawcami wybrali się do kina IMAX i Cinema City w Katowicach.

Klasa 4a i 4b przed kinemSala kina IMAX zrobiła na wszystkich duże wrażenie. Film „Hubble” 3D przybliżył uczestnikom wyjazdu misję promu kosmicznego w celu naprawy i modernizacji kosmicznego teleskopu Hubble'a. Później przekąska i drugi seans filmowy, tym razem w kinie Cinema City. Czwartoklasiści obejrzeli film „Nasze magiczne Encanto” i poznali historię niezwykłej rodziny Madrigal. Razem z Mirabel odkryli, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

Mikołajkowy wyjazd do kina był bardzo udany. Zachowanie naszych uczniów zasługuje na pochwałę.

Agnieszka Szymala

W oczekiwaniu na seans