• język migowy
  • e-mail
  • telefon: +48 32 4311 330
  • lokalizacja
  • BiP
Strona główna/Aktualności/Kwiecień i maj w klasie 3a

Kwiecień i maj w klasie 3a

30 05 2022 #Aktualności #Klasa a 2019-2027

Śniadanie wielkanocne

W klasie 3a śniadanie wielkanocne samodzielnie przygotowali uczniowie. Nakryli stół, udekorowali go i przygotowali poczęstunek. Po życzeniach i podzielenie się jajkiem opowiadalosmy o zwyczajach i tradycjach w naszym domu. Następnie p. Iwona Mak opowiedziała nam o tradycjach w Wielkiej Brytanii. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji. Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w galerii.

Zajęcia plastyczne z scrapbookingu

Na zajęciach plastycznych klasa 3a poznała ciekawą technikę scrapbooking. Wykonane za jej pomocą kartki bardzo się podobały rodzicom. Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w galerii.

Zajęcia ze słownikami

Zajęcia z słownikami mogą być bardzo ciekawe. Zwłaszcza, gdy na dywanie pracujemy wspólnie a wyszukiwane hasła są zabawne. Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w galerii.

Przygotowanie do Dnia Patrona

Chłopcy z klasy 3a pięknie udekorowali drzwi na obchody Dnia Patrona. Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w galerii.

Dzień Mamy

W tym roku uczniowie klasy 3a przygotowali pyszności na Dzień Matki -  konfitura uczuć. W naszych konfiturach znalazły się same dobre słowa, podziękowania i życzenia. Smacznego kochane mamy! Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w galerii.

Kolorowy w-f

Kolorowy tydzień w szkole to i kolorowy w-f. Z okazji Dnia Dziecka klasa 3a miała dziś zajęcia z chustą. Świetna zabawa, ruch i współpraca zaowocowały namiotem, w którym na długo udało nam się schować przed aparatem p. Beaty.Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w galerii.

A. Smołka i B. Fojcik

Kolorowy w-f

do góry