• język migowy
  • e-mail
  • telefon: +48 32 4311 330
  • lokalizacja
  • BiP
Strona główna/Aktualności/Ogólnopolski Tydzień Kariery

Ogólnopolski Tydzień Kariery

2 11 2021 #Aktualności

W dniach 18-22.10.2021 r. w naszej gminie organizowany był Ogólnopolski Tydzień Kariery pod hasłem „Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność”. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Jest to coroczne wydarzenie, które ma na celu wspieranie w planowaniu dalszej, szeroko rozumianej edukacji, budowanie ścieżki kariery czy odkrywanie zasobów oraz talentów.

W ramach obchodów nasza szkoła zorganizowała konkurs plastyczny pt: „Mój wymarzony zawód”, w którym wzięła udział bardzo dużo grupa uczniów. Nagrodzone prace można podziwiać na zdjęciach.

Klasa 8a wzięła udział w konferencji „Moja przyszłość w moich rękach”, która miała miejsce w CKE. Celem konferencji były spotkania z ciekawymi osobami, które zabrały uczniów we wspaniałą podróż w poszukiwaniu Kariery, Kompetencji i Kreatywności tak bardzo potrzebnych w kształtowaniu przyszłości zawodowej młodych ludzi. Prelegentami byli: Stefania Szyp, Artur Harazim, Adam Karaszewski, Aleksander Żukowski.

Klasa 8b wzięła udział w grze: Chłopska Szkoła Biznesu. Innymi punktami w ramach obchodów Dni Kariery był: kiermasz ofert pracy, dzień otwarty - dyżur doradcy zawodowego, rozgrywki sportowe: bilard, szachy.

Izabela Cebula

Prace plastyczne uczniów

Prace plastyczne uczniów

do góry