Strona główna/Aktualności/Pierwszy Dzień Wiosny w świetlicy

Pierwszy Dzień Wiosny w świetlicy

28 03 2022 #Aktualności #Świetlica

W końcu nadszedł upragniony pierwszy dzień astronomicznej wiosny, na który wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem. W naszej Świetlicy odbyło się huczne świętowanie nadejścia Pani Wiosny. Dzieci z entuzjazmem i uśmiechami na twarzy witały długo oczekiwanego gościa. Od samego rana panowała u nas radosna atmosfera. Dzieci rozwiązywały rebusy i krzyżówki związane z tematyką wiosny, kolorowały kolorowanki wiosenne, co przysparzało wiele uśmiechu i zabawy. Odbyła się sesja wiosenna z wiankami, oczywiście mamy również skecz wiosenny, w którym występują Zosia i Emilka z klasy 2b. Zajęcia zakończyliśmy piosenkami o tematyce wiosennej. To był cudowny dzień, pełen nadziei, że Pani Wiosna już na dobre zagości wśród nas. Zapraszamy do galerii.

Katarzyna Kwiatkowska

Pierwszy dzień wiosny