Strona główna/Aktualności/Rozstrzygnięcie konkursu matematycznego dla klas I-III

Rozstrzygnięcie konkursu matematycznego dla klas I-III

23 05 2022 #Aktualności

17 maja 2022r. odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas I-III. Celem konkursu było między innymi rozwijanie zainteresowań matematycznych oraz umiejętności samodzielnej pracy uczniów. Każdą klasę reprezentowało w konkursie 3 uczniów, których zadaniem było rozwiązanie testu matematycznego. Wymagał on od uczestników przede wszystkim umiejętności rachunkowych oraz logicznego myślenia.

Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich prac komisja konkursowa ustaliła zwycięzców.

Klasy pierwsze

• I miejsce: Aleksandra Długoszewska

• II miejsce: Edyta Linowska

• III miejsce: Igor Głombica i Tomasz Tompalski

Klasy drugie

• I miejsce: Hubert Cygan i Jakub Markiewka

• II miejsce: Krystyna Wiśniewska

• III miejsce: Emilia Furmanek

Klasy trzecie

• I miejsce: Marta Furmanek

• II miejsce: Mateusz Rainko

• III miejsce: Mateusz Florian

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz wychowawcom edukacji wczesnoszkolnej za przeprowadzenie kwalifikacji klasowych.

Organizatorzy: Edyta Płonka, Ewelina Paulus

Zwyciężczyni konkursu matematycznego

Miniaturka na liście wiadomości: Książka plik wektorowy utworzone przez brgfx - pl.freepik.com" target="_blank" rel="nofollow noopener">Książka plik wektorowy utworzone przez brgfx - pl.freepik.com

Uczestnicy konkursu matematycznego