Mikołajki w klasie I a

10 12 2021 #Klasa a 2021-2029

Tradycyjnie, 6 grudnia - jak co roku - naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Głównym posłannictwem niezwykłego gościa jest nieść radość i szczęście wszystkim dzieciom. Uczniowie naszej klasy otrzymali paczuszki i cukierki. Ale mikołajki to nie tylko prezenty, to także wyjątkowa oprawa i niecodzienny klimat. Dzięki świętowaniu całą klasą, wszyscy na chwilę zapomnieli o dziecięcych problemach, czuli się ważni i byli dla siebie życzliwi. Tego dnia uczniowie przybyli w oryginalnych przebraniach. Obejrzeli interesującą prezentację, rozwiązywali mikołajkowe zadania i śpiewali piosenki. Z kawałków kolorowego papieru, tasiemek i przygotowanych ozdób, zrobili piękne świąteczne skarpety, które ozdobiły klasową galerię. Mikołajkowy czas w naszej klasie upłynął pod znakiem radości, uśmiechu i dzielenia się szczęściem z innymi. A każdy za wspaniałą zabawę otrzymał pamiątkowy dyplom. Dodatkowym prezentem był pierwszy klasowy wyjazd do kina, na wzruszający a zarazem pouczający film pt. „Nasze magiczne Encanto”.

E.G.

Mikołajki w klasie I a