Spotkanie klasowe 3a

25 06 2024 #Klasa a 2021-2029

"Ostatni dzwonek rozbrzmiewa z wielką siłą.
Za chwilę wszyscy w marzeniach się rozpłyną.
Ostatnie gesty i słowa pożegnania.
Kilka uśmiechów i kilka łez..."

Dzień 19 czerwca 2024 roku w historii naszej klasy był szczególnym wydarzeniem. Ostatni raz, wszyscy spotkaliśmy się przy wspólnym stole. W pożegnalnej biesiadzie klasowej towarzyszyła nam ulubiona maskotka – Smokuś, który przez trzy lata, każdego dnia uczestniczył w naszej szkolnej przygodzie. Nasz Pluszak, od pierwszej klasy uczył się razem z nami, pisał listy, wymyślał różne zadania, przytulał i pocieszał. Pojawiły się więc klasowe wspomnienia, doprawione szczyptą humoru, radosne śpiewy i ulubione rymowanki, połączone z elementami tańca.

Były też chwile wzruszenia, ostatnie gesty i słowa pożegnania. W niejednym oku zakręciła się łezka, również z powodu rozstania z naszą ulubioną koleżanką i kolegą, którzy niedługo zmieniają szkołę. Dziękowaliśmy im za obecność, cierpliwość, zrozumienie i wesołe zabawy.

Potem była chwila odpoczynku i „śniadanko na trawie”. Ostatnie radosne chwile, na długo zapiszą się w naszej pamięci. Kto wie, może w przyszłości opowiemy o nich naszym dzieciom lub wnukom.

Z wakacyjnymi pozdrowieniami uczniowie klasy 3a

Spotkanie klasowe 3a