Strona główna/Dla Rodziców/Wydarzenia klasowe/Klasa 2b/Przedszkolaki z wizytą w 1 b.

Przedszkolaki z wizytą w 1 b.

1 12 2023 #Klasa b 2023-2031

Wizyta przedszkolaków

W piątek 1 grudnia mury naszej szkoły odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 1 z Oddziałem Integracyjnym Promyczek wraz z nauczycielkami.
Klasa 1b z wielką przyjemnością gościła dzieciaki z grupy Misie w sali lekcyjnej, pokazując im jak wyglądają lekcje w szkole.

Dla przedszkolaków było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Dzieci miały okazję aktywnie uczestniczyć w zajęciach, śpiewały piosenki oraz obejrzały film pod tytułem Prawdziwa historia o świętym Mikołaju, a spotkanie zakończyły na wspólnej zabawie na dywanie.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni ze spotkania i aktywnie spędzonego czasu. Przedszkolaki już zapowiedziały, że nie jest to ostatnia wizyta w naszej szkole, z czego bardzo się cieszymy.

Przedszkolaki z wizytą w 1b