Musical profilaktyczny

5 10 2022 #Aktualności #Klasa b 2020-2028 #Klasa b 2021-2029

Dnia 4 października br. uczniowie klasy 2B i 3B pod opieką nauczycieli wybrali się do CKE w Czerwionce-Leszczynach na musical profilaktyczny pt. „Dzwonnik z Notre Dame". Aktorzy Teatru Muzycznego Forte w przepiękny sposób przedstawili wzruszającą, a zarazem wstrząsającą historię garbatego Quasimodo, który pokonuje swój lęk przed otoczeniem, przełamując barierę samotności i odrzucenia. To jednocześnie historia o miłości, tęsknocie i możliwości odwrócenia złego losu, która uczy jak rozpoznawać prawdziwe piękno i szlachetność, ukryte niekiedy pod maską brzydoty.  Wspaniała opowieść, przepiękna scenografia i mistrzowska gra aktorska wprowadziły widzów w ogromny zachwyt. Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w galerii.

S. Sperling

Na widowni