Strona główna/Dla Rodziców/Wydarzenia klasowe/Klasa 8/Akademia z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja

Akademia z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja

28 04 2023 #Aktualności #Klasa 2017-2025

28 kwietnia odbyła się akademia z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja. Program zaprezentowała klasa VI wraz z wychowawczynią p. Teresą Palarz, zaś muzyczą oprawę uroczystości przygotował chór szkolny pod kierunkiem p. Jolanty Sprus. Wystąpili uczniowie: Magda Palarz, Filip Wojtakowski, Alicja Laskowska, Maja Kaim, Miłosz Mazur, Michał Grzegorzyca, Robert Legęza, Daria Ogierman, Jessika Ostrzołek, Dawid Pierchała. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w galerii.  Drugiego maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - zachęcamy do wysłuchania piosenki o fladze, którą śpiewa Edyta Linowska, uczennica klasy 2a.

Teresa Palarz

Klasa szósta wraz z wychowawczynią Teresą Palarz