Strona główna/Aktualności/Konkurs dla wszystkich Uczniów pod hasłem: Zwierzaki - (..)

Konkurs dla wszystkich Uczniów pod hasłem: Zwierzaki - Dyniaki

3 10 2024 #Aktualności

Zwierzaki - Dyniaki

Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów do udziału w szkolnym konkursie pod hasłem Zwierzaki - Dyniaki

Regulamin konkursu:

1. Przedmiotem konkursu jest wykonanie zwierzęcia z dyni.
2. Cele konkursu:

• rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci;
  • zdobywanie doświadczenia w zakresie twórczości plastycznej i technicznej;
  • popularyzacja dyni, jej walorów żywieniowych i dekoracyjnych;
  • umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych;
  • wspólne spędzenie czasu z rodzicami/opiekunami prawnymi na wesołej zabawie.

3. Zasady konkursu:

• Konkurs adresowany jest do wszystkich Uczniów Szkoły Podstawowej numer 1 imienia Jana Pawła II w Czerwionce – Leszczynach.
  • Tematem konkursu są Zwierzaki - Dyniaki. Uczestnicy mają za zadanie stworzyć dowolną techniką, własną, oryginalną pracę przestrzenną z dyni, przedstawiającą zwierzę.
  • Praca w miarę możliwości powinna być wykonana z materiałów naturalnych lub wykonanych ręcznie (unikamy gotowych elementów).
  • Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę konkursową, którą wykonuje indywidualnie.
  • Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz klasą.
  • Organizatorami konkursu są Sylwia Sperling, Magdalena Markiewka i Zuzanna Gojny.

4. Kryterium oceny prac konkursowych:

• Ocena będzie uwzględniała pomysłowość, samodzielność oraz estetykę wykonania pracy.

5. Konkurs trwa od 7 października do 21 października 2024 roku.
6. Prace należy przynosić do organizatorów konkursu (sala 17, 121 lub gabinet pedagoga).
7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 31.10.2024 roku w następujących kategoriach wiekowych:

• Uczniowie klas od 1 do 3;
  • Uczniowie klas od 4 do 8,

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły.

8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na publikację swoich prac na stronie internetowej szkoły.
Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy udanej zabawy,
miło spędzonego czasu oraz twórczych pomysłów!

Designed by Freepik