Dzień Dinozaura w 1a

26 02 2024 #Klasa a 2023-2031

Dzień Dinozaura

26 lutego, w ramach ogólnopolskiego programu Uczymy Dzieci Programować EduSense, uczniowie klasy 1a wzięli udział w kolejnym zadaniu, poświęconym odkrywaniu tajemnic dinozaurów. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do odkodowania informacji o prehistorycznych stworzeniach, zapoznając się z ich życiem i środowiskiem. Poprzez różnorodne aktywności, uczniowie zgłębili wiedzę na temat dinozaurów, rozwijając swoje zainteresowania naukowe i poszerzając horyzonty. Ich entuzjazm i zaangażowanie były widoczne na załączonych zdjęciach, które oddają atmosferę świetnej zabawy i uczenia się. Dzień Dinozaura nie tylko przyniósł dzieciom dużo radości, ale także umożliwił im zdobycie nowej wiedzy i doświadczenia.

A.Siedlecka

Dzień Dinozaura w 1a