Strona główna/Dla Rodziców/Wydarzenia klasowe/Klasa 2a/Wspólne świętowanie Dnia Kota

Wspólne świętowanie Dnia Kota

19 02 2024 #Klasa a 2023-2031

Przedszkolaki z wizytą w klasie 1a

Spotkanie uczniów klasy Ia z przedszkolakami z okazji Dnia Kota było niezwykle udane i pełne emocji!

Dzieci brały udział w różnorodnych aktywnościach, które sprawiły im wiele radości i zachwytu. Rozwiązywanie labiryntów było świetną zabawą, która rozwijała ich umiejętności logicznego myślenia. Quizy o kotach dostarczyły mnóstwo ciekawostek i pozwoliły dzieciom zgłębić swoją wiedzę na ten temat.

Programowanie na wirtualnej tablicy było fascynującym doświadczeniem, które wprowadziło element nowoczesności
i rozbudziło kreatywność uczestników. Całe spotkanie było pełne uśmiechów i entuzjazmu, a dzieci opuszczały je z niecierpliwością czekając na kolejne takie wydarzenie.
A.Siedlecka

Dzień Kota w klasie 1a