Strona główna/Dla Uczniów/Biblioteka/Biblioteka aktualności/Fotoakcja - projekt czytelniczy w klasie 4c

Fotoakcja - projekt czytelniczy w klasie 4c

3 03 2022 #Aktualności #Biblioteka #Klasa c 2018-2026

Zachęcamy do przeczytania książki pt. „Dynastia Miziołków” Joanny Olech, którą nasi nauczyciele czytają nam w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Lubimy tę książkę, ponieważ jest pełna humoru i opisuje zabawne wydarzenia z życia młodego człowieka.

Głównym bohaterem książki jest Miziołek, który ze swojego punktu widzenia, w formie pamiętnika, przedstawia codzienność swojej rodziny, opisuje wydarzenia z życia szkolnego, swoje relacje z rówieśnikami oraz wakacyjne przygody. Miziołek jest bystrym obserwatorem i komentatorem otaczającej go rzeczywistości. Jego spostrzeżenia często pokazują nam komizm codziennych sytuacji, pomagają zrozumieć otaczający świat, uczą dostrzegać i rozumieć zachowania innych. Książka jest napisana dynamicznie, czyta się ją jednym tchem.
Przeczytanie tej książki dostarczy Wam rozrywki, ale i wiele was nauczy! POLECAMY !!!

Zdjęcia z naszego projektu znajdziecie w galerii.

Klasa IV C

Książka w obiektywie

Sensacja! Pućka wygrała wybory Miss! Jako jedyna z (…) kandydatek odpowiedziała, w jakim kraju leży miasto Salzburg, zjadła cytrynę bez skrzywienia i przeszła z wdziękiem przez całą szerokość auli z ciężkim koszem na głowie.

Książka w obiektywieKłótnie rodziców mają swoje dobre strony - zawsze potem Mamiszon (czyli mama) piecze ciasto. Mniam!