Strona główna/Dla Uczniów/Biblioteka/Biblioteka aktualności/Nowości w bibliotece szkolnej - wystawa

Nowości w bibliotece szkolnej - wystawa

2 12 2021 #Aktualności #Biblioteka

Miło nam poinformować, że w naszej bibliotece pojawiły się pierwsze książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

NPRCZWasze ulubione książki - te, o których marzyliście, tytuły, które chcieliście mieć w naszej bibliotece już czekają na WAS - na swoich czytelników i niedługo pojawią się na bibliotecznych półkach!
Zapraszamy do biblioteki po nowości wydawnicze - ciekawe książki: interaktywne, mówione, obrazkowe, 2W, mangi, komiksy paragrafowe, z punktami decyzyjnymi i mnóstwo ciekawej beletrystyki dla starszych i młodszych!  Teraz możecie je już zobaczyć na specjalnie w tym celu przygotowanej wystawie. Zobacz galerię.

Mirela Kluczniok

Książki zakupione w ramach NPRCZ

Nowe książki w bibliotece szkolnej